Taisyklės

Statybinių atliekų konteinerių naudojimosi taisyklės:

Statybinis atliekų konteineris skirtas gruzui: galima mesti tik švarų gruzą – švarų betoną, plytas, čerpes, tinką, plyteles, blokelius (ne maišuose!). Jeigu gruzas nešvarus, konteinerio kaina skaičiuojama kaip mišrių atliekų konteinerio.

Mišrios statybinės (izoliacinės medžiagos, izoliacinių medžiagų (polistirolo, vatos) mišiniai, gipso kartonas, atliekos panašios į buityje susidarančias atliekas (plastikiniai kibirai, įvairūs maišai nuo cemento mišinių, suteptas popierius ir plastikai ar plėvelės su dažais ar cemento mišiniais), kurių svoris neviršija 3,5 t., bendro pakrautų atliekų svorio 

Mišrios statybinės atliekos (sunkios) – tai statybinės atliekos susidariusios po statybų ar griovimo darbų. Į mišraus statybinį atliekų konteinerį negalima mesti tekstilės, stambiagabaričių bei žaliųjų atliekų. 

Didžiosios atliekos (langai, durys, plastikiniai vamzdžiai, baldai, linoleumas, kiliminės dangos, metaliniai profiliai, kt. metalas, plastikinės dailylentės)

Statybinis atliekų konteineris skirtas medienos atliekoms: medinai padėklai, lentos, medinės grindys, parketlentės, mediniai skydai.

DRAUDŽIAMA mesti kenksmingas atliekas: šiferį, bitumą (ruberoidą), smalą, toksines medžiagas, lakus/dažus, padangas, alyvą, maisto atliekas, formacines/medicinines, nuodėgulius (atliekas su degimo požymiais), degias sprogias ar kitaip pavojingas atliekas.

KENKSMINGŲ/PAVOJINGŲ atliekų išvežimas užsakomas atskirai.

SVARBU:

  • Užsakovas turi pasirūpinti statybinių atliekų konteinerio pastatymo vieta, saugiu ir patogiu privažiavimu prie konteinerio nuėmimo/pakeitimo metu.
  • Statybinis atliekų konteineris pakraunamas tik iki bortų. Perkrautas konteineris apmokestinamas papildomai.
  • Statybinių atliekų konteinerį DRAUDŽIAMA stumdyti su krovinine technika!
  • Į statybinio atliekų konteinerio kaina įeina: konteinerio atvežimas ir pastatymas, konteinerio nuėmimas ir atliekų utilizavimas.
  • Standartinis nemokamas statybinių atliekų konteinerio laikymo terminas yra 7 dienos. Papildomos paros konteinerio laikymo kaina – 5€/para (jei nesutarta kitaip).

Dėl užsakymų, pakeitimų ar nuėmimų/išvežimo skambinti tel. +370 630 00085 arba rašyti el. paštu uzsakymaikontervita@gmail.com

Kontervita ♻️